اجاره جرثقیل 25 تن کاتو NK-250E-V

جرثقیل 25 تن کاتو سری وی NK-250E-V

جرثقیل KATO  یکی از برترین سازندگان جرثقیل سنگین و سبک در ژاپن است. جرثقیل 25 تن یک نوع جرثقیل سبک در بین محصولات این شرکت است و از لحاظ طراحی چهار مدل متفاوت با نام های NK-250، NK-250II،NK-250-III، NK-250-v را دارد. این مدل ها کاملا شبیه هم هستند و تنها تفاوتی در تجهیزات خود دارند. این جرثقیل با مجهز بودن به سیستم تشخیص خودکار ACS Moment Limiter پیشرفته، برای جلوگیری از اضافه بار کاملا اتوماتیک شده است، که محاسبه هفت تابع را بر اساس آخرین پیشرفت های علوم کامپیوتر و الکترونیک انجام می دهد. خروجی دقیق این سیستم  تا هفت عامل ایمنی در کار با جرثقیل را مشخص می کند که عبارتند از: زاویه رونق، شعاع چرخش بوم، طول رونق، بار بحرانی، بار واقعی، و حداکثر آسانسور قلاب ایموم. این عوامل در صفحه نمایش گرافیکی پخش می شوند. این چیدمان امکان خواندن آسان و بدون خستگی چشم را فراهم می کند و ارزیابی مداوم و دقیق از تغییرات در عوامل ایمنی را تسهیل می کند و از این طریق ایمنی عملکرد جرثقیل را افزایش می دهد. جرثقیل 25 تن کاتو سری وی یک جرثقیل تمام هیدرولیک و بهترین جرثقیل بیست و پنج تن کاتو می باشد. اگر برای خرید جرثقیل این مدل را انتخاب کرده اید، انتخاب بسیار خوب و عالی است .حتی ماکسیموم لیفتینگ بار آن نیز بیست و پنج تن است.

میکرو کامپیوتر جرثقیل 25 تن کاتو

اگر در فکر خرید و اجاره جرثقیل 25 تن کاتو هستید، از شنیدن این حرف تعجب نکنید. بیشتر جرثقیل های کاتو دارای میکرو کامپیوتر می باشند. این میکرو کامپیوتر با بهره گیری از چندین نرم افزار، می تواند حد بار مجاز و خرابی جرثقیل را تشخیص داده و با استفاده از زنگ خطر به اپراتور هشدار داده و عمل لیفتینگ را متوقف کند. برای مثال شما یک بار بیست و هشت تنی را بر می دارید، میکرو کامپیوتر ارور داده، و بار را مانند اپراتور با افزایش طول بوم رها می کند و مشکل در صفحه نمایش نشان داده می شود. در صورتی که میکرو کامپیوتر خراب باشد، یک پیغام اخطار برای اپراتور نمایش داده شده و مشکل بیان می شود. برخورداری از یک میکرو کامپیوتر، جرثقیل 25 تن کاتو را به یک جرثقیل فوق العاده تبدیل می کند.

ویژگی های جرثقیل 25 تن کاتو

 1. افست سه مرحله ای
 2. جیب هشت متری
 3. بوم بین ده تا سی و یک متر
 4. بالابر یک طرفه با روکش شیشه ای
 5. لیفتینگ بار در زاویه سی تا هشتاد درجه
 6. اتاق کنترل با طراحی شیک
 7. امنیت بالا برای اپراتور
 8. کار در سایت های باریک و تنگ
 9. لیفتینگ بار به صورت 360 درجه
 10. داشتن دو وینچ با ترمز اتوماتیک
 11. سوپاپ تعادل و قفل درام
 12. درام شیاردار با دستگاه تنظیم کننده پیچش طناب

مزایای استفاده از جرثقیل 25 تن کاتو

اگر به دنبال خرید و فروش جرثقیل 25 تن کاتو هستید، خواندن این مطلب خالی از لطف نیست. این مدل جرثقیل 25 تن از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است. این سیستم دارای افست سه مرحله ای است، یعنی اینکه وقتی جیب جرثقیل می خواهد از زاویه 5 درجه به 30 درجه تغییر کند، در یک زاویه میانی هفده درجه توقف کوتاهی می کند. برخورداری از افست سه مرحله ای جرثقیل بیست و پنج تن کاتو را برای بارگذاری و لیفتینگ بار در فاصله نزدیک و باریک مناسب می کند. از دیگر مزایای این جرثقیل می توان به جک های هیدرولیکی و سیلندرهای قوی اشاره کرد که امکان دوران 360 درجه کابین را ممکن می کند. جک هیدرولیکی نصب شده در زیر قسمت جلوی شاسی حامل جرثقیل به جرثقیل این امکان را می دهد، تا از هر جهت لیفتینگ یکسانی را در همه جهات ارائه دهد. این بدان معناست که محدودیت های کمتری در اثر جابجایی جرثقیل هنگام ورود به کارگاه وجود دارد ، دامنه عملیاتی آن را افزایش می دهد. این جرثقیل بهترین انتخاب برای تمام شرایط است.

وینچ مستقل با ترمز اتوماتیک در جرثقیل 25 تن کاتو

جرثقیل 25 تن کاتو سری وی دارای دو وینچ جداگانه است که این دو وینچ به صورت مستقل از هم عمل می کنند. وینچ اصلی و وینچ کمکی دارای اهرم های کنترل جدا هستند و این بدان معناست که اپراتور می تواند به صورت مرکب کار کند. یعنی با یکی لیفتینگ کند و با دیگری بارگذاری. نتیجه آن انجام سریعتر کار و راندمان بیشتر است. ترمز اتوماتیک مانع از چپه شدن جرثقیل در اثر باربرداری های نادرست می شود و در ضمن به پدال ها و جک ها زمانی را برای استراحت می دهد. در این حالت جرثقیل کمتر به فشار می افتد. این امکانات همگی برای راحتی هر چه بیشتر اپراتور لحاظ شده و یک کیفیت عالی را ایجاد می کند.

هدف اصلی طراحی جرثقیل 25 تن کاتو سری ویNK-250E-V

هدف اصلی از طراحی این جرثقیل بیست و پنج تن امنیت بالای اپراتورها بوده است. در طراحی این جرثقیل از سیستم های امنیتی متعددی مانند ترمز وینچ، هشدار دهنده حد مجاز بار، شیرهای اطمینان هیدرولیک و قفل درام استفاده شده است. این سیستم ها در کنارهم عملکرد قسمت های مختلف جرثقیل را ایمن می کنند. استفاده از چهار پمپ هیدرولیک مجاز این سیستم را قادر به انجام سه عمل لیفتینگ بار، پایین آوردن با و خواباندن وینچ به طور همزمان می کند. جرثقیل 25 تن کاتو علی الغرم اینکه یک جرثقیل سبک است، بسیار کار آمد است. این جرثقیل هم می تواند در یک کارگاه تنگ ساختمانی کار کند، هم می تواند در یک کارگاه باز مانند اسکله کار کند. در ضمن طراحی این جرثقیل بیش از پیش به راحتی اپراتور اهمیت داده است و یک کابین زیبا و بزرگ برای اپراتور در نظر گرفته شده است. در هر جاده ای و در هر شرایطی می تواند کار کند و از لحاظ عملکرد بسیار سریع است.

جدول بار جرثقیل بیست و پنج تن کاتو

انواع مختلف جرثقیل KATO دارای جدول بار هستند. افرادی که قصد خرید و اجاره جرثقیل را دارند باید این جداول را به خوبی بخوانند و تا حد ممکن با آنها آشنا باشند. البته چون بیشتر جرثقیل های کاتو دارای سیستم هشدار هستند، عدم آشنایی با جدول بار نیز اشکالی ندارد.

جدول فوق بیانگر ویژگیی ها و ابعاد جرثقیل بیست و پنج تن کاتو است و از طریق آن می توانید نوع چرخ، وزن قطعات مختلف و طول آن ها را اندازه گیری کرد. در زیر جدول بار این جرثقیل را برایتان آماده کرده ایم.

خلاصه مشخصات KATO NK-250E-v

برند جرثقیل : کاتو – KATO
مدل : NK-250e-v
حداکثر تحمل بار : 25 تن
طول بوم : 31 متر

دانلود جدول بار جرثقیل KATO NK-250E-v

نوشتهٔ پیشین
اجاره جرثقیل 160 تن کاتو NK-1600-v
نوشتهٔ بعدی
اجاره جرثقیل 120 تن کاتو سری وی NK-1200-v

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
با ما تماس بگیرید !