اجاره جرثقیل 120 تن کاتو سری وی NK-1200-v

جرثقیل 120 تن کاتو سری وی KATO NK-1200-v

جرثقیل 120 تن کاتو سری وی از ابزار مهمی است که در پروژه های ساختمانی و سد سازی به کار می رود. جرثقیل 120 تن کاتو سری وی قدرت بلند کردن اجسامی تا وزن 120 تن را دارد و مجهز به سنسورهای خطر می باشد.

جرثقیل 120 تن کاتو سری وی متحرک امکان باز و بسته شدن سریع بوم بدون فرسایش را دارا می باشد. اهرم کنترل این جرثقیل می تواند بومی به طول 13.6 تا 50 متر را در چند عملیات پیوسته باز و بسته کند. قدرت مانوردهی این جرثقیل 120 تن کاتو سری وی بسیار بالا بوده و اتاقک آن می تواند، دورانی به اندازه سیصد و شصت درجه را انجام دهد. بوم در این جرثقیل از جنس فولاد کششی و با دوام ساخته شده و امکان پایین آمدن تا منفی دو درجه را نیز دارا است. قرقره استفاده شده در جرثقیل 120 تن کاتو بسیار با کیفیت است و امکان استفاده از طناب های معمولی را نیز فراهم می کند.

مزایای جرثقیل 120 تن کاتو سری وی

تا کنون شرکت کاتو جرثقیل های متعددی را وارد بازار کرده است، در نسخه های قبلی تر این شرکت برای لیفتینگ بار دقت اپراتور از هر چیزی مهم تر بود. در نسخه های قبلی تر اپراتور نمی توانست در مورد سلامت کار خود اطمینان داشته باشد و فقط تجربه همه چیز را کنترل می کرد. جرثقیل 120 تن کاتو سری وی با امکانات متعددی برای ایمنی ساخته شده است. جرثقیل 120 تن کاتو سری وی دارای سنسورهای محدود کننده ی لحظه ای است که از جرثقیل در برابر بارهای اضافی، پیچ خوردگی و شکستگی حفاظت می کند. همچنین جرثقیل 120 تن کاتو سری وی دارای ابزارای است که طول بوم و درجه بوم را نیز به نمایش می گذارد. داشتن سیستم محدود کننده بزرگترین مزیت یک جرثقیل است. شما در مورد این نوع از جرثقیل ها نیازی به خواندن جدول بار نخواهید داشت.

جرثقیل 120 تن کاتو سری وی به صورت خودکار در صورت اختلاف بار پنج درصد با حد مجاز زنگ هشدار می دهد و با رسیدن به خود بار مجاز عملیات بالا بردن را متوقف می کند. طی این توقف چند لحظه ای بوم پایین آمده، طول بوم به طور خودکار افزایش می یابد وینچ به سمت بالا حرکت می کند. داشتن این امکانات ایمنی بی نظیر حس خوبی را در اپراتور ایجاد می کن و ضریب امنیت کار شما را نیز افزایش می دهد.

ویژگی های جرثقیل 120 تن کاتو سری وی

اگر قصد خرید جرثقیل 120 تن کاتو سری وی را دارید مجموعه ای از ویژگی های آن را در اینجا آورده ایم.

 1. وینچ بسیار قدرتمند، با امکان تغییر سرعت و زاویه در کمتر از چند ثانیه
 2. سیستم های ایمنی
 3. سیستم های تهویه داخلی و سیستم های گرمایشی در داخل کابین
 4. پشتی و صندلی قابل تنظیم از جهت ارتفاع و…
 5. ترمز اتوماتیک در کارهای طولانی که امکان استرات به اپراتور را می دهد.
 6. شیشه های نشکن، جاذب رطوبت و حرارت و ضد حریق
 7. قفل درام در شرایط بد جوی مثل بادهای شدید و باران
 8. سیم پیچ نامنظم بوم برای افزایش عمر بوم
 9. آسانسور بلند و صاف با اهرم ها و ابزار مقاوم که امکان طناب زدن به صورت ایده آل را ممکن می کند.
 10. امکان خواباندن وینچ تا مدت طویل که سیستم کار نمی کند.
 11. قفل خودکار اهرم پیشخوان در شک هایی غیر طبیعی که می تواند از میزان خطر را کاهش دهد.
 12. توزیع وزن ایده آل
 13. قدرت مانوردهی و لیفتینگ فوق العاده در محیط های تنگ و باریک
 14. حمل بار در مسافت طولانی

موتور جرثقیل 120 تن کاتو سری وی

قبل از اجاره جرثقیل 120 تن کاتو سری وی بهتر است مشخصات موتور اصلی این جرثقیل را بدانید. موتور اصلی این جرثقیل یک موتور دیزلی 254 PS می باشد. این موتور، موتوری است، که لیفتینگ جرثقیل را به عهده دارد و با موتور ماشین حمل کننده هیچ ارتباطی ندارد.  این موتور در لیفتینگ بارهای سنگین و سبک به صورت مکرر و بلند کردن های پی در پی بسیار قوی بوده و ضعف در عملکرد نخواهد داشت. برخی از افراد موتور بالابر را با یک نسخه بهتر یا بدتر عوض می کنند، که هنگام خرید و اجاره جرثقیل سبک و سنگین باید به آن دقت کرد.

عملکرد جرثقیل 120 تن کاتو سری وی

جرثقیل 120 تن کاتو سری وی به دلیل داشتن جک جلو عملکردی ثابت با زاویه دوران 360 درجه را تامین میکند. استفاده از یک جعبه دنده نوع H امنیت و پایداری جرثقیل را تامین می کند. استفاده از سیلندرهای عمودی و طولانی امکان عملکرد جرثقیل و استقرار در سراشیبی ها و زمین های ناهموار را محقق می سازد. این جرثقیل به دلیل داشتن سیستم های هشدار و محدود کننده اتوماتیک امکان عملکرد بهتر برای اپراتور را فراهم می کند. این نوع جرثقیل 120 تن کاتو سری وی به سبب این ویژگی ها یکی از بهترین ابزارهای لیفتینگ در محیط های کوهستانی به شمار می رود. البته این سیستم کاربردهای دیگری نیز دارد. از جرثقیل 120 تن کاتو سری وی می توان در شرایط سیلاب برای لیفتینگ درختان شناور بر آب و حتی خودروها استفاده کرد.

جرثقیل 120 تن کاتو سری وی برای بدترین شرایط جوی و تنگ ترین محیط های کار طراحی شده و اگر قصد خرید یا اجاره جرثقیل 120 تن کاتو  را دارید انتخابی عالی کرده اید.

جدول بار جرثقیل 120 تن کاتو سری وی

جرثقیل ها انواع متعددی دارند. شما باید هنگام خرید و اجاره جرثقیل سبک و سنگین جدول بار آن را مطالعه کنید تا میزان بار مجاز برای زوایای مختلف بوم و ارتفاع وینچ را بدانید. برخی از جرثقیل ها مانند جرثقیل 120 تن کاتو دارای سیستم هشدار می باشند که می توان گفت: اگر جدول بار خوانده هم نشود مشکلی ایجاد نخواهد شد. به هر حال بیاید تا نگاهی به جدول بار این سیستم بیندازیم.

تصویر فوق بیانگر خصوصیات کلی جرثقیل 120 تن کاتو سری وی می باشد که نحوه ی کار جرثقیل در حالتی که جک های تعادلی باز هستند را نشان می دهد. همچنین وزن تک تک اعضا و شعاع چرخ ها آورده شده است که شما را در تعیین کاربرد و شرایط کاری جرثقیل 120 تن کاتو سری وی راهنمایی می کند. در زیر دو فایل برای دانلود ارائه شده است، که در آن  می توانید به طور کامل جدول بار این جرثقیل 120 تن را مشاهده کنید.

خلاصه مشخصات جرثقیل

برند جرثقیل : کاتو – KATO
مدل : NK-1200-v
حداکثر تحمل بار : 120 تن
طول بوم : 50 متر

دانلود جدول بار جرثقیل KATO NK-1200

نوشتهٔ پیشین
اجاره جرثقیل 25 تن کاتو NK-250E-V
نوشتهٔ بعدی
اجاره جرثقیل 90 تن تادانو TG-900E

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
با ما تماس بگیرید !