اجاره جرثقیل 100 تن کاتو NK-1000

جرثقیل 100 تن کاتو NK-1000

جرثقیل  100 تن کاتو یک جرثقیل سنگین با کارکردی آسان است. جرثقیل KATO از چندین سال پیش مثل همتای ژاپنی خود تادانو وارد بازار جرثقیل ایران شده و کمتر کسی است، که این برند را نشناسد. کاتو علاوه بر انواع جرثقیل های سبک بسیاری از جرثقیل های سنگین که مناسب محیط شهری می باشند را نیز تهیه کرده است. این جرثقیل علی الرغم وزن سنگینی که دارد، به دلیل پخش متعادل وزن کمتر دچار حادثه و چپه شدن می شود. این جرثقیل از معدود جرثقیل هایی است که برای کار در انواع سد ها و خطوط ریلی کاملا مناسب بوده و به طور مداوم با کمترین هزینه تعمیرات و فرسایش کار می کند. مصرف سوخت و شتاب بالایی جرثقیل ماشینی 100 تن کاتو در برابر وزن سنگینی که دارد، بسیار ناچیز است. این جرثقیل سنگین با داشتن کمترین عرض کار و بیشترین شعاع کاری می تواند لیفتینگ بار را در یک سایت ساختمانی باریک به سرعت انجام دهد. انتخابی کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه است و به راحتی بیشتر بارهای کمتر از 100 تن را بلند می کند. این محصول یکی از بهترین های جرثقیل KATO است.

مزیت استفاده از جرثقیل 100 تن کاتو

همه مدیران و پیمانکاران دوست دارند، تا هزینه کمتری را برای کارهای ساخت و ساز پرداخت کنند. جرثقیل ماشینی 100 تن کاتو  با داشتن کمترین میزان مصرف سوخت، تجهیزات دقیق ایمنی، تمام هیدرولیک بودن و برخورداری از یک بوم قدرتمند آن چیزی است که می تواند این نیاز را بر طرف کند. خرید این جرثقیل مانند زدن چند تیر به صورت همزمان است. این جرثقیل ماشینی همتای جرثقیل های ثابت می تواند در بنادر لیفتینگ بار انجام دهد، سریع است و به سرعت می تواند جا به جا شود. این جرثقیل از محصولات کاتو است و در تمام شرایط از زمین های هموار تا زمین های خشن به خوبی فعالیت می کند. هزینه تعمیرات خود را کاهش دهید و از اجاره و خرید جرثقیل 100 تن کاتو لذت ببرید. هزینه ها را کاهش هید و بهره وری را افزایش دهید.

ویژگی های جرثقیل 100 تن کاتو NK-1000

خیلی از پیمانکاران و مدیران دوست دارند، هنگام خرید و فروش جرثقیل از اطلاعات فنی چیزی که می خرند، آگاه شوند. در اینجا چند مورد از ویژگی های این جرثقیل را ذکر کرده ایم. که مطمئنا مطالعه آن ها می تواند به شما در انتخاب کردن کمک کند. البته شما می توانید از راهنمایی فروشندگان نیز بهره برید، آنها اطلاعات بیشتری را در اختیار شما میگذارند، داخل جدول بار نیز اطلاعات فنی بسیار زیادی وجود دارد.

 1. طول بوم بین 12-47 متر
 2. لیفتینگ بار تا 100 تن
 3. لیفتینگ بار تا 16 طبقه
 4. زاویه بوم بین 2 تا 80 درجه
 5. لیفتینگ انواع ماشین و هواپیما های مسافربری
 6. چرخش کابین کنترل 360 درجه به صورت چپگرد و راستگرد
 7. کار بدون کمترین لرزش
 8. کار بدون انحراف بوم
 9. تعادل وزنی و پایداری بالا
 10. چهار سیلندر داخلی
 11. جمع کردن سیم بکسل 8 تا 24 متر در یک دور
 12. سرعت بسیار بالا
 13. کمترین مصرف دیزل
 14. قابلیت اطمینان بالا
 15. کنترل آسان برای اپراتورها

کارکرد جرثقیل 100 تن کاتو

جرثقیل KATO با بهره گیری از پیشرفته ترین دانش های موجود در زمینه طراحی جرثقیل، انواع جرثقیل ها را طراحی کرده است. جرثقیل ماشینی 100 تن کاتو اوج شکوه کاتو و یکی از پیشرفته ترین محصولات این شرکت است. در مورد کارکرد این جرثقیل سنگین می توان به لیفتینگ بار در سایت های ساختمانی باریک برای آسمان خراش ها، لیفتینگ بیشتر خودرو ها و جرثقیل های کوچکتر، بکسل و لیفتینگ انواع هواپیما ها اشاره کرد. این جرثقیل یکی از مهم ترین نیازهای شهرداری ها است که می تواند، در شرایط بحرانی مثل سیل و زلزله موجب افزایش سرعت باربرداری و ساخت و ساز شود. جرثقیل ماشینی 100 تن کاتو دارای سیستم کاملا هیدرولیک و مجهز به دو موتور یکی دیزل و یکی هیدرولیک می باشد. کمتر جرثقیل ماشینی وجود دارد که سنگین باشد و با گشتاور بالا در محیط های ناهموار مثل معدن فعالیت کند. با جرثقیل ماشینی 100 تن کاتو یک تجربه فوق العاده داشته باشید.

جرثقیل 100 تن کاتو جرثقیل بدون رقیب

شاید شوخی به نظر برسد، اما جرثقیل ماشینی 100 تن کاتو بی رقیب است. این جرثقیل حرفه ای با اجرای انواع تاور کرین های ساختمانی با سنگین ترین وزن ممکن و حتی مرتفع ترین طبقات کاملا بی رقیب است. لیفتینگ بار آن هم به میزان 100 تن تا ارتفاع معادل طبقه شانزدهم یک ساختمان در توان بسیاری از جرثقیل ها نیست. خیلی از جرثقیل های ماشینی قدرت کار در بنادر و معادن را ندارند، این جرثقیل پس از جرثقیل 160 تن کاتو یکی از بزرگترین رقبای جرثقیل های ثابت است. این جرثقیل مصرف سوخت و گشتاور بالایی دارد به طوری که از لحاظ سرعت مانند خودروهای سبک است، البته تا امتحان نکنید/ف باور نخواهید کرد. به شما پیشنهاد می کنیم/، این جرثقیل را امتحان کنید.

بیشترین کارایی با کمترین هزینه

جرثقیل 100 تن کاتو بیشترین کارایی را با کمترین هزینه به اپراتور می دهد. این جرثقیل دارای قدرت لیفتینگ بار بالایی است و می تواند مدت طولانی و نسبتا بیشتری نسبت به سایر جرثقیل ها بارهای کمتر از 100 تن را لیفتینگ کند. در باربرداری های که سرعت حیاتی است، مثلا ریزش معدن و زلزله تنها جرثقیل کارآمد جرثقیل 100 تن کاتو است. این جرثقیل با کمترین لرزش بیشترین چرخش و کمترین انحراف بوم فعالیت می کند و به سرعت شعاع کاری خود را می تواند تغییر دهد. این جرثقیل سنگین شاهکار فناوری جرثقیل و محصول یکی از پیشتازان صنعت جرثقیل در ژاپن است. یک سواری عالی و لیفتینگ فوق العاده را با جرثقیل های کاتو تجربه کنید. شما می توانید با اجاره جرثقیل 100 تن کاتو، آن را امتحان کرده و در صورت رضایت خرید کنید.

جدول بار جرثقیل 100 تن کاتو NK-1000

این جرثقیل سنگین مانند همتایان سبک خود دارای جدول بار است. مطالعه جدول بار برای افزایش ایمنی اپراتور ها در هنگام کار با جرثقیل بسیار مهم است. اگر شما از جدول بار جرثقیل ها آگاهی نداشته باشید، هنگام کار کردن به دلیل تغییرات اشتباه در شعاع و زاویه بوم احتمال چپه شدن جرثقیل افزایش می یابد. هنگام خرید جدول بار را مطالعه کنید، چون هر امکاناتی هزینه های را می طلبد و شاید جرثقیل ماشینی 100 تن کاتو مناسب بودجه شما نباشد. ما در انتهای این مطلب جدول بار NK-1000 را تدارک دیده ایم.

خلاصه مشخصات جرثقیل

برند جرثقیل : کاتو – KATO
مدل : NK-1000
حداکثر تحمل بار : 100 تن
طول بوم : 47 متر
چرخش کابین : 360 درجه

دانلود جدول بار جرثقیل KATO NK-1000

نوشتهٔ پیشین
همه چیز درباره سیم بکسل جرثقیل
نوشتهٔ بعدی
اجاره جرثقیل 25 تن تادانو سری M و FX

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
با ما تماس بگیرید !