اجاره جرثقیل 160 تن کاتو NK-1600-v

جرثقیل 160 تن کاتو سری وی  NK-1600-V

جرثقیل 160 تن کاتو یک جرثقیل سنگین تمام هیدرولیک و مجهز به بومی قدرتمند و مناسب برای نیازهای روز است. این جرثقیل شاهکاری از آمیزش هنر و فناوری در صنعت ژاپن می باشد. جرثقیل KATO یکی از برترین تولید کنندگان خارجی در زمینه جرثقیل می باشد. جرثقیل KATO همواره در حال تلاش برای پیشرفت و گسترش روز افزون تجهیزات جرثقیل های خود بوده است، به طوری که جرثقیل ماشینی 160 تن کاتو علاوه بر قدرت بالا در لیفتینگ بار دارای دو زنگ هشدار یکی برای عیوب خود جرثقیل و دیگری برای حد مجاز بار می باشد. طراحی عالی و تعدیل مناسب وزن جرثقیل NK-1600-V آن را به یک جرثقیل مناسب برای شرایط سخت کرده است. این جرثقیل به آسانی می تواند، در بیشتر باسکول ها،  پل ها و سایت های ساختمانی به کار بسته شود. جرثقیل های کاتو با رویکردی انقلابی خود با توجه به گسترش روز افزون کلان شهر ها دست به طراحی انواع جرثقیل سبک و سنگین زده است که NK-1600-V یکی از قدرتمند های این مجموعه در کلاس NK است.

مزیت استفاده از جرثقیل 160 تن کاتو سری وی

ترکیب نوآورانه از بوم های قدرتمند و قاب های حامل که دستاورد طراحی سازه های فولادی می شود، منجر به ساخت جرثقیل ماشینی 160 تن کاتو سری وی شده است. این جرثقیل قدرتمند می تواند بیشترین لیفتینگ بار را از مسافتی نسبتا طولانی تر از مدل های پیشین انجام دهد. به سرعت می توانید طول وینچ را تغییر دهید به طوری که در کمتر از یک دقیقه طول بوم از 13 متر به 50 افزایش و کاهش می یابد. عرض کاری متغیر بین 4 تا 9 متر آن را برای هر سایتی و کار از نزدیکترین فاصله ی ممکن مناسب می سازد. برخورداری از ACS ایمنی و دو وینچ مستقل از بارزترین مزایای این جرثقیل است که آن را به یک جرثقیل کارآمد تبدیل می کند. کنترل سرعت چرخش بوم کاملا اتوماتیک است و این مسئله باعث می شود این جرثقیل برای هر اپراتوری با هر میزان سابقه مناسب باشد. مصرف سوخت بسیار پایین و صدای بسیار کم الین جرثقیل یکی از دیگر برتری های جرثقیل 160 تن کاتو سری وی است که سبب شده، این جرثقیل بتواند در محیط های شهری کار کند. اگر مایل به خرید و فروش جرثقیل هستید، این جرثقیلل انتخابی کارآمد و کاملا عاقلانه است.

ویژگی های جرثقیل 160 تن کاتو سری وی  NK-1600-V

اگر در پی اجاره و خرید جرثقیل ماشینی 160 تن کاتو سری وی هستید، بهتر است این مطلب را بخوانید. این جرثقیل بسیار قدرتمند و ایمن است. برای ساخت آن تمام قواعد مرتبط با تحلیل سازه های فولادی اعمال شده و دیگر نگران گسیختگی وینچ و بوم نخواهید بود.

 1. کار بدون صدا
 2. مصرف سوخت دیزل فوق العاده پایین
 3. صفحه نمایش با توان محاسبه تمام عناصر جدول بار
 4. تغییر سرعت کار اتوماتیک و دستی
 5. لیفتینگ حداکثر 160 تن
 6. مناسب برای پروژه های بزرگ
 7. زاویه وینچ بین 2- تا 83 درجه
 8. شعاع کاری 70 متر
 9. عرض کار بین 4 تا 9 متر
 10. دو سیلندر هیدرولیک قدرتمند
 11. حداکثر طول بوم و وینچ 70 متر
 12. طول بوم بین 4 تا 54 متر
 13. چرخش حداقل 10 درجه و حداکثر 360 درجه
 14. کار بدوئن لرزش
 15. استقرار در شدیدترین شیب ها
 16. فعالیت در بدترین شرایط محیطی
 17. ایمنی بالا

کارکرد جرثقیل 160 تن کاتو

جرثقیل ماشینی 160 تن کاتو برای کار در تمام محیط ها و با بیشترین شعاع کاری طراحی شده است. این جرثقیل می تواند به آسانی لیفتینگ بار را از راه دور انجام دهد. هنگام کار به دلیل داشتن ترمز خودکار راننده هیچ نگرانی از چپه شدن بار نخواهد داشت. این جرثقیل دارای دو وینچ مستقل است که به صورت مجزا کار می کنند و این به آن معنی است که جرثقیل می تواند به طور همزمان در دو جهت  با دو زاویه متفاوت لیفتینگ بار را انجام دهد. مجهز به تجهیزات روشنایی و تهویه است و اپراتورها حتی در شب نیز می توانند کار کنند. این جرثقیل مجهز به زنگ هشدار بار مجاز است و از ای رو از لحاظ ایمنی کاملا تضمین شده است. در این جرثقیل علاوه بر هشدار بار مجاز و صفحه نمایش بار امکان زنگ هشدار برای تعمیرات نیز فراهم شده است. کوچکترین خرابی در موتور یا هر قطعه ی دیگر این زنگ هشدار را فعال و عیب را در صفحه نمایش نشان می دهد.

جرثقیل 160 تن کاتو در نهایت آرامش

پیشرفت های ایجاد شده در طراحی موتور های هیدرولیک و دیزل باعث شده تا جرثقیل ماشینی 160 تن کاتو سری وی با کمترین صدا و سوخت کار می کند. جک های هیدرولیک جلو و عقب بسیار قدرتمند هستند و همین مسئله سبب شده است تا تغییر زاویه وینچ و سرعت آن توسط اپراتور قابل کنترل باشد. باربرداری و بارگذاری با کمترین لرزش صورت می گیرد و می توان گفت انحراف بار از مسیر به میزان مینیمم رسیده است. این جرثقیل در صورت نیاز علاو بر لیفتینگ می توان فعالیت دمپینگ سازه های فولادی را نیز انجام دهد. طراحی پیچ، مهره ها و یاتاقان ها کاملا منطبق بر استاندارد های LRFD طراحی شده است و احتمال گسیختگی در میزان حداکثر بار نیز صفر می باشد.

بیشترین کارایی با کمترین هزینه

جرثقیل ماشینی 160 تن کاتو سری وی دارای کمترین مصرف سوخت و بیشترین قدرت لیفتینگ بار است. بیه دلیل قدرت لیفتینگ و دمپینگ بالا این جرثقیل در بسیاری از محیط ها به کار بسته می شود. کار اصلی این جرثقیل لیفتینگ انواع خودروها، جرثقیل های کوچکتر، انواع لودرها، تانک ها و حتی هواپیماهای باری است. این جرثقیل ماشینی اصلی ترین رقیب برای جرثقیل های ثابت و برقی است. این جرثقیل با توجه به تجارب مهندسین ژاپنی و با استفاده از بهترین آلیاژها طراحی شده است، به طوری که نگران پوسیدگی قطعات نخواهید بود. داشتن یکی از بزرگترین کولر روغن امکان فعالیت شبانه روزی تنها با ا ساعت استراحت را به این جرثقیل می دهد. تمام هیدرولیک بوده و شاسی آن دارای بهترین تعدیل وزن ممکن است. اگر قصد خرید و اجاره جرثقیل را دارید، بهتر است یک بار جرثقیل 160 تن کاتو سری وی را امتحان کنید.

جدول بار جرثقیل 160 تن کاتو سری وی  NK-1600-V

جرثقیل 160 تن کاتو سری وی نیز دارای جدول بار می باشد، که تمام افراد باید برای اپراتورینگ این جرثقیل از آن آگاه باشند. برای شما در انتهای این فایل جدول بار این جرثقیل را تدارک دیده ایم.

خلاصه مشخصات جرثقیل

برند جرثقیل : کاتو – KATO
مدل : NK-1600-v
حداکثر تحمل بار : 160 تن
طول بوم : 54 متر
جیب : 27.3 متر
جیب سنگین : 45 متر
سال ساخت : 1999

دانلود جدول بار جرثقیل KATO NK-1600

نوشتهٔ پیشین
اجاره جرثقیل 20 تن کاتو NK-200H-v
نوشتهٔ بعدی
اجاره جرثقیل 25 تن کاتو NK-250E-V

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
با ما تماس بگیرید !