اجاره جرثقیل

هر آنچه باید در مورد اجاره جرثقیل بدانید

یکی از رایج ترین انواع ماشین آلات سنگین جرثقیل ها می باشند که تهیه و نگهداری آنها کاری مشکل و زمان بر می باشد به همین دلیل بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند به جای خرید از شرکت هایی که خدمات اجاره جرثقیل اراده می دهند استفاده کنند. همانطور که می دانید خرید و نگهداری جرثقیل بسیار گران است و اکثر شرکت های ساختمانی و سایر پیمانکاران برای تهیه تجهیزات مورد نیاز خود از شرکت های اجاره جرثقیل کمک می گیرند ، یکی از شرکت های اجاره جرثقیل کاشفی است که در این خوزه فعالیت دارد و در این مقاله سعی کرده هر آنچه که باید در مورد اجاره جرثقیل های سیار بدانید بیان کند.

از آنجایی که جرثقیل های بسیار متنوعی وجود دارد که غالباً با روشهای مختلف جابجایی کاری می کنند شرکت های اجاره جرثقیل برای مشتریان و شرکت ها بسیار سودمند است. شرکت اجاره جرثقیل کاشفی به شما امکان می دهد جرثقیل مناسب خود را با توجه به نیازهای شغلی تان جفت و جور کنید و به این ترتیب بهبود ایمنی و کارایی کارتان را بالا ببرید.

همانطور که می دانید مدیریت بودجه یکی از مهم ترین وسایل هر پروژه ساختمانی است و خرید آن هزینه های شرکت را افزایش می دهد و بازگشت سرمایه شرکت را مشکل می سازد بنابراین اجاره جرثقیل برای پروژه های عمرانی کوتاه مدت مقرون به صرفه است. جرثقیل کاشفی به شما در تصمیم گیری آگاهانه انتخاب جرثقیل مناسب کمک می کند.

اجاره جرثقیل

اجاره جرثقیل

نحوه کار جرثقیل ها

انواع جرثقیل ها تفاوت عمده ای در نحوه ساخت و خصوصاً حرکت آنها دارند. با این حال اصول کار انواع جرثقیل ها مشابه است.

جرثقیل ها عمدتا با پایه ای بسیار بزرگ و سنگین شروع به کار می کنند که برای وزنی که جابه جا می کنند ضروری است همچنین بسیاری از جرثقیل ها می توانند تا360 درجه کامل بچرخند.جرثقیل های تلسکوپی متداول ترین نوع جرثقیل هستند که در اندازه های مختلف قرار دارند ، بدنه آنها اغلب شبیه لیفتراک است،بدان معنا که تقریباً می توانند حمل بار کنند.جرثقیل های تلسکوپی “همه منظوره” هستند و امکان کار با آنها حتی در فضای نسبتاً کوچک نیز آسان است.

نکات بسیار مهم برای اجاره جرثقیل

الزامات شغل و سوابق آنها

همانطور که در بالا گفته شد انواع مختلفی از جرثقیل ها موجود است و قبل از اجاره جرثقیل ، باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

محل کار جرثقیل

  • زمینه های کار جرثقیل
  • ارتفاع ، عرض و سایر موارد لازم برای ترخیص در محل
  • انتقال موادی از جمله اندازه و وزن جرثقیل ها
  • طول تخمینی کار جرثقیل
  • برای اطلاع و بازدید از محل شرکت اجاره جرثقبل کاشفی به سایت ما مراجعه کنید).

خدمات دهی جرثقیل

جرثقیل ها برای کار قانونی نیاز به آموزش و مجوز تخصصی دارند. افرادی که به دنبال اجاره جرثقیل مورد نظر خود هستند باید شرکت اجاره جرثقیل نیروی انسانی متخصص به همراه تجهیزات مورد نیاز را  در اختیار فرد قرار دهند.برای اطلاع از این مورد می توانید با شرکت اجاره جرتقیل کاشفی تماس بگیرید.

شهرت و سابقه شرکت اجاره جرثقیل

تجربه طولانی در زمینه اجاره و همچنین مراجعه به متخصصان این صنعت یک امتیاز مثبت محسوب می شود. برای بررسی سوابق اجاره جرثقیل کاشفی می توانید مراجعه حضوری داشته باشید.

تعهد به ایمنی

درسته که جرثقیل ها ماشین آلات بسیار مفید و خطرناکی هنگام حمل بار می باشند. بنابراین شرکت های اجاره جرثقیل باید به ایمنی توجه داشته باشند و کارکنان کاملاً آموزش دیده و برنامه های ایمنی را رعایت کنند، باید به این نکته توجه داشته باشید که در انتخاب شرکت اجاره جرتقیل دانستن اینکه کدام شرکت ها  ایمنی را در اولویت قرار می دهند مهم است.

شرکت اجاره جرتقیل کاشفی در زمینه فروش،اجاره و کار با ماشین آلات سنگین فعالیت دارد و در صورت نیاز می توانید با جرتقیل کاشفی تماس بگیرید.

مزیت های اجاره جرثقیل سیار

صرفه جویی در هزینه و زمان

استفاده از خدمات جرثقیل در پروژه های ساختمانی علاوه بر روند تسریع کار باعث صرفه جویی در هزینه ها نیز می شود. جرثقیل ها با جابه جایی مواد سنگین در ارتفاع مناسب باعث کاهش زمان حمل و نقل ساخت و ساز سنتی می شود که یکی از مزایای اصلی استفاده از جرثقیل می باشد.

جرثقیل ها در بسیاری از پروژه های بزرگ ساخت و ساز استفاده می شود و به سازندگان و پیمانکاران کمک می کند زمان ساخت و ساز را به حداقل برسانند به این ترتیب اجاره جرثقیل باعث صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های نیروی کار و نگهداری آن کاهش می یابد.

اپراتورهای آموزش دیده

تفاوت زیادی بین خرید جرثقیل و اجاره آن وجود دارد به عنوان نمونه عملکرد جرثقیل بسته به اپراتور مجاز و آموزش دیده دارد.

به طور کلی عملکرد جرثقیل کار چالش برانگیزی است و نیاز به تجربه و آموزش جامع دارد. به این ترتیب سرویس اجاره جرثقیل سیار که توسط اپراتور اداره می شود کار و مدت زمان پروژه را بسیار هموار می کند به این ترتیب با خیال راحت می توانید پروژه خود را به اتمام برسانید.اپراتورهای حرفه ای جرثقیل می دانند که چگونه هر بالابر را متعادل سازند. با انتخاب گزینه اجاره جرثقیل می توانید  از مزایای اپراتور آموزش دیده بهره مند شوید و بتوانید کار را به روشی صحیح انجام دهید.

گزینه های جرثقیل چندگانه

بسته به تعداد پروژه های خود ، ممکن است به انواع مختلف جرثقیل نیاز داشته باشید. اگر پروژه های ساخت و ساز متفاوتی دارید ، خرید چند جرثقیل ممکن نیست. با این حال اجاره جرثقیل به شما امکان می دهد جرتقیل هایی را در اندازه مناسب و تعداد گوناگون انتخاب کنید به علاوه اینکه نیازی به نگهداری ندارند.

بدون نیاز به تعمیر و نگهداری

جرثقیل های اجاره ای از مزایای نگهداری شرکت اجاره کننده برخوردار هستند. این بدان معنی است که هر یک از جرثقیل های اجاره ای در شرایط مناسب و به روز با ویژگی های ایمنی قادر به کار می باشند. با انتخاب شرکت اجاره جرثقیل کاشفی ، به جای خرید و نگهداری آن توسط خودتان می توانید هزینه های شرکت را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.همچنین شرکت اجاره جرثقیل کاشفی با دارا بودن هر مارک و مدل جرثقیل سهولت کار را آسان کرده است.

انعطاف پذیری

یکی از بهترین مزایای اجاره جرثقیل روند اجاره راحت و انعطاف پذیر آن است ، به این ترتیب به راحتی می توانید جرثقیل را امتحان کرده و اگر متناسب با نیاز شما نباشد تجهیزات متفاوتی را اجاره کنید و از خدمات اجاره ای بهره مند شوید.

استفاده از آخرین فن آوری ها

هنگام خرید تجهیزات جرثقیل احتمالا به فکر استهلاک آن بوده اید ، امروزه با پیشرفت فناوری اجاره جرثقیل دسترسی شما را به انواع ماشین های قدرتمند سوق می دهد و بدون شک کارایی کار شما بهبود می بخشند.

 

قبل از اجاره جرثقیل نکات زیر را در نظر داشته باشید

تعیین نوع بار

قبل از اجاره جرثقیل ، نوع بار حمل باید در نظر گرفته شود. در پروژه های ساختمانی ، انواع مختلف بار شامل ماشین آلات ، مواد فله ، اقلام بتونی و موارد دیگر می باشد.

جرثقیل هایی با لوازم جانبی مورد نیاز برای بالابربارها راحت و کارآمد هستند. برخی از جرثقیل ها دارای محفظه ی حمل ابزار می باشند در حالی که برخی دیگر دارای لوازم جانبی از قبیل آسانسور یا بالابرها است.علاوه بر این وزن تقریبی بارهایی که بلند می شوند نیز برای اطمینان از اجاره جرثقیل مناسب باید در نظر گرفته شوند.

اجاره جرثقیل برای قرار دادن منبع

اجاره جرثقیل برای قرار دادن منبع

تکنیک های بالابر

بارهای مختلف برای بهره مندی از ایمنی و کارایی به تکنیک های مختلف بالابر نیاز دارند. هر نوع جرثقیل روش بالابری خاص و مناسبی دارد. نمونه هایی از روشهای متداول برداشتن بار نیز مزایا و محدودیت های خاص خود را دارد.

بنابراین هنگام انتخاب جرثقیل اجاره ای ، نوع بار ، وزن بار و مناسب ترین تکنیک بلند کردن بار ها ضروری است زیرا که روش غلط انداختن بالابر خطر حوادث در محل کار را افزایش می دهد. بنابراین هنگام اجاره جرثقیل توجه داشته باشید ارائه دهنده و شرکت اجاره جرثقیل ایمن ترین و کارآمدترین روش بلند کردن را برای نوع خاص بار شما توصیه کند.

هزینه و قیمت اجاره جرثقیل

با توجه به نوسان شدید قیمت ارز در شرایط فعلی و تفاوت در جرثقیل ها ، محل کار و … امکان ارائه هزینه و قیمت اجاره جرثقیل در سایت موجود نیست . لطفا برای دریافت قیمت اجاره جرثقیل با شرکت جرثقیل کاشفی تماس حاصل فرمایید. قطعا ما مشاوره لازم و بهترین و ارزان ترین قیمت اجاره جرثقیل را به شما ارائه خواهیم کرد.

چرا اجاره جرثیل از شرکت اجاره جرثقیل کاشفی ؟

دلیل اصلی انتخاب شرکت های اجاره جرثقیل کاهش هزینه ها و افزایش درآمد سازی است به این ترتیب برای اکثر شرکت ها در بهترین حالت نیاز به اجاره جرثقیل گزینه ای مناسب است. حتی شرکتی که برای یک یا دو پروژه در سال به جرثقیل احتیاج دارد ، با اجاره آن پول زیادی پس انداز خواهد کرد.

از طرف دیگر با اجاره جرثقیل کاشفی بار بیمه آن را بر دوش ما بگذارید و در صورت اجاره جرثقیل ، نیازی به پرداخت حق بیمه نخواهید داشت ، همچنین حمل و نقل جرثقیل به محل کار نیز به عهده آژانس اجاره جرثقیل کاشفی می باشد. (این قسمت باید توسط شرکت کاشفی تایید شود)

همچنین اگر می خواهید از تجهیزات صحیح جرثقیل برای شغل خود بهره مند شوید اجاره جرثقیل کاشفی به شما امکان می دهد بسته به نیاز خود ماشین آلات مختلفی را اجاره کنید که این کار باعث بهبود کارایی و کاهش هزینه های اضافی می شود.یکی دیگر از مزایای قابل توجه استفاده از تجهیزات تخصصی صحیح کاهش خطر صدمه به کارمندان و همچنین تصادفاتی است که منجر به خرابی می شود و خطرات کمتر برای نقص جدی عملکرد و  ایمنی را به همراه دارد .

البته تعمیرات و بازرسی ها از اهمیت بیشتری برخوردار است و آموزش کارمندانی برای نگهداری و بازرسی صحیح جرثقیل ها ممکنه ماه ها به طول انجامد و اغلب شرکت های اجاره ای جرثقیل در صورت لزوم در قرارداد تعمیر و نگهداری مقرون به صرفه ای را برای شما تنظیم می کنند.

جرثقیل 160 تن کاتو شرکت اجاره جرثقیل کاشفی

جرثقیل 160 تن کاتو شرکت اجاره جرثقیل کاشفی

 

جرثقیل های آماده کار

شرکت جرثقیل کاشفی پر از جرثقیل های کم ساعت است که به طور مداوم بررسی و با استاندارد نگهداری می شوند. با اجاره جرثقیل های آماده به کار زمان خرابی آن را به حداقل می رسانید.

جدیدترین فناوری ها

فناوری مناسب در جرثقیل ها بهره وری آنها را افزایش می دهد.شرکت جرثقیل کاشفی متشکل از جرثقیل های به روز برای بالابردن کارآیی و سودآوری هرچه بیشتر پروژه های شماست.

بدون هزینه های تعمیر و نگهداری

با اجاره جرثقیل دیگر نگران خدمات تعمیر و نگهداری ، ابزارآلات سرویس ، قطعات یدکی و سوابق نگهداری وقت گیر آنها نخواهید بود در قراردارد اجاره جرثقیل کاشفی تعمیر و نگهداری کامل تجهیزات قابل رویت است.

هزینه های نگهداری

بهترین مزیت اجاره جرثقیل کاشفی اینکه هر ساعت و روز و هفته به آن دسترسی خواهید داشت و اگر جرثقیل بزرگتر و بهتری را انتخاب کنید می توانید پروژه های خود را سریعتر و موثرتر انجام دهید.اجاره جرثقیل به صورت ساعتی انتخاب خوبی برای بسیاری از پروژه ها است بنابراین برای بهره مندی از جرثقیل در مدت زمان کوتاه اجاره آن بهترین گزینه است.

 

لیست برخی جرثقیل های موجود در شرکت اجاره جرثقیل کاشفی

جرثقیل 160 تن کاتو  KATO NK-1600-v
جرثقیل 120 تن کاتو  KATO NK-1200-v
جرثقیل 100 تن کاتو  KATO NK-1000
جرثقیل 90 تن تادانو TADANO TG-900E
جرثقیل 50 تن تادانو  TADANO TG-500E
جرثقیل 35 تن کاتو  KATO KR-35H-III
جرثقیل 25 تن تادانو TADANO TR-250M
جرثقیل 25 تن کاتو KATO NK-250E-V
جرثقیل 20 تن کاتو KATO KR-20H-III
جرثقیل 20 تن کاتو KATO NK-200H-v

همچنین انواع جرثقیل های سبک 10 تن ، 5 تن و 3 تن نیز به صورت اجاره خدمات ارائه می کنند.

اگر به دنبال خدمات اجاره جرثقیل سیار در تهران ، کرج و یا سایر شهرستان ها با قیمت مناسب و قابل اطمینان هستید ، با جرتقیل کاشفی در تماس باشید . ما به شما کمک می کنیم تا جرثقیل مناسبی را انتخاب و اجاره کنید.

شماره موبایل : 09121114713

شماره دفتر : 15-56391313-021

فهرست
با ما تماس بگیرید !